Scientologická církev v Seattlu vyzdvihuje osvětu v oblasti prevence kriminality a protidrogovou osvětu v rámci oslav Národní noci ven

Scientologická církev v Seattlu pořádala svůj každoroční blokový večírek oslavující National Night Out na podporu komunitního úsilí proti zločinu.

Seattleská scientologická církev  oslavila National Night Out ve spojení s pokračujícím programem prevence kriminality policejního oddělení v Seattlu. Noc venku je navržena tak, aby „zvýšila povědomí o prevenci kriminality, zvýšila podporu sousedů v boji proti zločinu a sjednotila komunity“.

Hosté v Seattle Church of Scientology National Night Out blokové party prozkoumají zdroje drogové prevence Nadace pro svět bez drog.
Hosté v Seattle Church of Scientology National Night Out blokové party prozkoumají zdroje drogové prevence Nadace pro svět bez drog.

V celém Seattlu pořádaly komunity blokové večírky, potlucks a další aktivity na podporu úsilí v boji proti zločinu. Na akci Scientologické církve se sešly dvě živé kapely spolu s občerstvením pro všechny a balonovou sochařkou, která svými výtvory potěšila děti i dospělé.

Večer se však kladl důraz na spojení mezi zneužíváním drog a kriminalitou a mnozí využili bezplatných církevních protidrogových vzdělávacích materiálů, které byly zpřístupněny všem, kteří se akce Noc venku zúčastnili.

Důležitost vzdělávání naší mládeže o škodlivých účincích užívání drog se stává naléhavější ve světle nedávného průzkumu z University of Washington, který ukazuje, že užívání fentanylu je ve Washingtonu na vzestupu. Úmrtí spojená s fentanylem se loni v okrese King více než zdvojnásobila a podle úřadu soudních lékařů dosáhla 388. Mezitím kraj vytvořil v roce 2021 rekord v celkovém počtu úmrtí na předávkování drogami a alkoholem, přičemž bylo hlášeno nejméně 709.

Jen v Seattlu loni policie a federální agenti zabavili 650 000 pilulek — desetkrát více než v roce 2020.

Scientologická církev a její členové podporují kampaň Truth About Drugs, jednu z největších světových nevládních iniciativ protidrogové výchovy a prevence.

Podle Úřadu OSN pro zneužívání drog a nezákonné obchodování „Každý dolar vynaložený na prevenci může vládám ušetřit až deset dolarů na pozdějších nákladech.“

Pro více informací sledujte dokument The Truth About Drugs: Real People, Real Stories a veřejná oznámení na Scientologická televize .

Foundation for a Drug-Free World je dobrovolnická organizace s mezinárodní sítí asi 200 poboček. Díky podpoře scientologické církve a scientologů poskytuje nadace sekulární program Pravda o drogách a materiály zdarma protidrogovým pedagogům po celém světě.

Scientologická církev v Seattlu byla zasvěcena v červenci 2010 scientologickým církevním vůdcem panem Davidem Miscavigem. Církev rozsáhle spolupracuje s jinými náboženstvími, neziskovými organizacemi a úředníky na programech pro povznesení a prospěch komunity. Pro více informací o Scientologické církvi v Seattlu navštivte jejich webovou stránku www.Scientology-Seattle.org .