Pronájem bytu 2+kk 56 m² Praha 5 Hlubočepy Hugo Haase

Pronájem bytu 2+kk s balkónem a komorou přímo v bytě. Nabízený byt je ve 2 patře novostavby s výtahem. Orientace na západ s příjemným výhledem.
Moderní kuchyňská linka na míru s plně integrovanou vestavnou myčkou nádobí, se sklokeramickou varnou deskou, vestavnou troubou, vestavnou lednicí se samostatným prostorným mrazákem, s vestavnou mikrovlnnou troubou, vestavnou digestoří. Jídelní stůl, dvě židle. Do bytu je možné dodat zcela novou rozkládací pohovku. V chodbě skříňky, věšáková stěna, zrcadlo. K ložnici patří oddělená šatna s šatními skříněmi na obou stranách šatny a sada skříněk na celé protilehlé stěně. Vstup do ložnice přímo z chodby přes šatnu, ložnice je oproti půdorysu od obýváku oddělena příčkou. Koupelna s umyvadlem, zrcadlem, vanou s transparentní skleněnou zástěnou pro sprchování, závěsné WC, přípojka na pračku (v případě zájmu včetně pračky). V komoře vysoká mělká skříň + dvě závěsné skříňky. Přípojka na telefon/internet/TV. Kvalitní plovoucí. podlaha a dlažba, moderní provedení. Byt s dostatkem klidu a soukromí. Velmi oblíbená atraktivní rezidenční lokalita komplexu KASKÁDY BARRANDOV.
Okolí poskytuje velmi dobrou občanskou vybavenost, nachází se zde velký aquapark, 2 mateřské školy, 2 základní školy, kavárna, restaurace, kadeřnictví a holičství, pošta, banka, řada obchodů a sportoviště.
Lokalita má výbornou dopravní dostupnost. Několik desítek metrů od tramvajové stanice, 20 minut do centra Prahy. Bezprostřední napojení na pražský okruh. Barrandov je skvělou lokalitou pro bydlení ve městě a místem k relaxaci a odpočinku v nedaleké přírodní rezervaci Prokopské údolí. V blízké době zde vznikne nové centrální náměstí s rozlohou 6 500 m2, které všem obyvatelům lokality nabídne nespočet obchodů a služeb. K nastěhování ihned.