K slzám! Bella Potemkina byla rozrušená komentáři o jejím oblečení

Módní návrhářka Bella Potemkina se slzami v očích řekla, že k jejímu outfitu dostala mnoho negativních komentářů. Nafouklé šaty a originální klobouk, které se hvězda rozhodla předvést na slavnostním předávání cen kanálu RU.TV, se veřejnosti vůbec nelíbily.

Bella Potemkina
Bella Potemkina

Včera se v Moskvě konalo slavnostní předávání cen hudebního kanálu RU.TV, pro které se hvězdy show businessu snažily. Instagram je plný obrázků umělců v těch nejmódnějších šatech. Na akci přišla také slavná návrhářka Bella Potemkina , která k výběru šatů přistupovala velmi zodpovědně. Designérský tým vytvořil načechrané šaty v černé a růžové barvě. Oblečení ukazovalo výstřih celebrity v celé své kráse a růžový pás zdůrazňoval tenký pas. Na konci souboru byl klobouk, jehož široký okraj je zdoben dlouhými korálky, téměř úplně zakrývajícími tvář celebrity.

Musím přiznat, že Bella už takový doplněk měla na sobě, to se jejím fanouškům vůbec nelíbilo. Tento výstup nebyl výjimkou, jak řekla Potemkina na svém účtu Instagram.

Bella Potemkina
Bella Potemkina

„Přivedli mě k slzám.“ Píšou tolik ošklivých věcí o klobouku a šatech. Snažili jsme se tak tvrdě. Klobouk je ručně vyrobený z jemných skleněných korálků a šaty jsou v barvě růžové stopy. Vlak se mi nesl těžko, držel se všeho, ale udělal jsem to s láskou, “ stěžoval si návrhář.

Věrní fanoušci požádali designéra, aby se nerozčilil nad maličkostmi a nevěnoval pozornost nenávistníkům. Mnozí přiznali, že sní o tom, že od Potemkiny získají alespoň nějaké oblečení, protože si tuto značku spojují s luxusem a vkusem.