Vaše dramatická škola pro život …

Vaše dramatická škola pro život …

TASK znamená hravé učení. Vezměte na jeviště a přijímejte výzvy. Vklouzněte do různých rolí a změňte perspektivy. Práce v týmu a prožívání šťastné komunity. Poznat sebe a objevit svůj vlastní potenciál.

Vaše dramatická škola pro život ...
Vaše dramatická škola pro život …

Naše pedagogika show & play:
TASK nabízí pravidelné kurzy, které se konají každý týden nebo jako kompaktní kurz. Výhoda: Vznikne velká komunita. Důvěra, společné učení a růst společně. Všechny kurzy jsou přizpůsobeny vaší osobní a divadelní úrovni rozvoje.

TASK nabízí intenzivní workshopy o mnoha víkendech. Prázdninové speciality a filmová a divadelní akademie. Výhoda: Intenzivně pracujete na vzrušujícím tématu. Na některých workshopech získáte viditelný výsledek: svůj vlastní krátký film, vlastní rozhlasovou hru nebo závěrečné představení.
Všechny workshopy si mohou objednat i externí studenti.

Masterclass: TASK vás chce propagovat! Nabízíme pokročilé starší studenty speciální kurzy, ve kterých jste optimálně školeni a mohou vás připravit na hereckou profesi. Individuální koučování: Cílená příprava na konkurzy, konkurzy nebo osobní témata, jako je úzkost při zkoušce, jazykové blokády, sebevědomý výkon.

Narozeniny, improvizace nebo velký školní festival – TASK vám nabízí herní zábavu a akci. Takže tady máte příležitost oslavit velmi zvláštní narozeniny! Dobijte si jeviště se svými přáteli – nebo natočte svůj vlastní krátký film v hlavní roli s narozeninovým chlapcem. NOVINKA v TASKU: Improparty v sobotu večer jako kreativní alternativa pro skvělý víkend!

TASK nabízí na základních školách široce založený herecký koncept: „Cesty k jednotě!“ Individuálně přizpůsobené dané třídě se používají účinné akční nástroje – zejména pro sociálně relevantní témata: rozvoj a posílení osobnosti, integrace, násilí a prevence závislosti. TASK poskytuje podporu při řešení sociálních konfliktů a integraci a sdružování třídních sdružení a dětských skupin na různých typech škol. Hravým způsobem se dostáváme ke každému dítěti, ať už je to vysoce energetická, plachá, lingvisticky nebo fyzicky blokovaná nebo zasněná …