Upozornění rodičů: Kontroverzní nová léčba ADHD

Informujte se. Varování Občanské komise pro lidská práva nesmí být ignorována možnost poškození dětí.

Občanská komise pro lidská práva uspořádala komunitní setkání v Scientologické církvi ve Washingtonu, D.C., aby varovala rodiče před kontroverzním schválením zařízení pro elektrické šoky pro děti ve věku 7-12 s diagnostikovanou poruchou pozornosti / hyperaktivity (ADHD) FDA.

Spojení sil s hlídačem duševního zdraví byli sociální pracovníci, právníci a obhájci lidských práv, kteří poskytli informace o nebezpečí této psychiatrické praxe a navrhli řešení na ochranu dětí.

„Některé skupiny lidí jsou také považovány za vyšší riziko, včetně starších, malých dětí, dětí s poruchy nálady, epilepsie nebo implantáty nebo ty
zotavuje se z mrtvice. “ Redaktor v recenzovaném lékařském časopise Annals of Neurology varuje před použitím mozkové stimulace a upozorňuje na to, že o proceduře stále není známo. Mezi jeho problematické otázky patří:

zlepšení některých kognitivních schopností může přijít na úkor ostatních
změny v mozkové činnosti mohou trvat déle, než si myslíte (nebo chcete)
stimulace ovlivňuje více mozku, než si myslíte (nebo chcete), s potenciálně nepředvídatelnými následky malý rozdíl v parametrech, jako je proud, doba trvání a umístění elektrod, může mít velký účinek Účinky jsou u různých lidí velmi proměnlivé a závisí na řadě faktorů, jako je věk, pohlaví, hladina hormonů a léky rizika a přínosy se liší, pokud se používá k léčbě nemoci, ve srovnání se snahou čistě zvýšit kognitivní schopnost u zdravých jedinců.
Článek na webových stránkách Australian Academy of Science uvádí: „vědci nevědí přesně, jak a proč by použití tDCS (transkraniální stimulace stejnosměrným proudem) mohlo ovlivnit vás,“ a poukazuje na „určité skupiny lidí jsou považovány za vyšší riziko, včetně starší, malé děti, děti s poruchami nálady, epilepsií nebo implantáty nebo ty, které se zotavují z mrtvice.

Občanská komise pro lidská práva je neziskový charitativní hlídací pes duševního zdraví, který v roce 1969 založil Scientologická církev a profesor psychiatrie Dr. Thomas Szasz. Je věnována eradikaci psychiatrického zneužívání a zajištění ochrany pacientů. CCHR International se sídlem v Los Angeles v Kalifornii vede celosvětovou síť obhajoby lidských práv, která zahrnuje asi 180 kapitol ve 34 zemích. Mezi komisaře CCHR patří lékaři, psychiatři, psychologové, právníci, zákonodárci, vládní úředníci, vychovatelé a zástupci občanských práv.

Chcete-li se naučit historii psychiatrie, podívejte se na Psychiatrii: Průmysl smrti na síti Scientology Network.

 

Výstavy Psychiatrie Průmysl smrti
Neochvějné vyšetřování dlouhé a temné historie psychiatrie, od jejího vzniku v německých nelidských psychiatrických léčebnách až po současnou praxi přijímání každodenních životních zkušeností a jejich označování za duševní choroby. Odborníci v oblasti duševního zdraví, pozůstalí a jejich rodinní příslušníci uvádějí trýznivé zprávy o mnohonásobném zneužívání páchaném na nich a netušící veřejnosti ve formě hromadného omámení dětí a dospělých, nucené hospitalizace na psychiatrii a mučící elektrošokové terapie za účelem zisku.