Simon Cowell zlomil páteř na několika místech. Už prošel šesthodinovou operací

Simon Cowell se vydal s rodinou na výlet na kole. Bohužel porotce „X-Factor“ padl a páteř byla poškozena.

Simon Cowell se stal slavným díky nerozlišujícím výrokům v britském vydání programu „X Factor“. Byl to on, kdo objevil a vytvořil britskou skupinu One Direction a americkou dívčí skupinu Fifth Harmony. Urážel se více než jednou, ale je považován také za nejpřísnějšího porotce. Nedávno ztratil hodně na váze a změnil své stravovací návyky . V současné době je Cowell ve Spojených státech, kde došlo k zjevně malé nehodě.

Simon Cowell podstoupil operaci
Porotce byl se svými příbuznými v majetku v Miami, kde v sobotu 8. srpna došlo k nehodě. Simon padl, zatímco testoval elektrické kolo na nádvoří svého domu. Ukázalo se, že jeho stav byl vážný a byl převezen do nemocnice.

Simon si zranil záda a byl převezen do nemocnice. Je v pořádku a je neustále sledován. Udeřil do nejlepších možných rukou, uvedl zdroj „The Hollywood Reporter“.
Simon Cowell zlomil jeho páteř na několika místech a bylo potřeba šest hodin operace, během níž byla do páteře vložena kovová tyč. Zástupce celebrity informoval, že se pacient po běhu cítil dobře. Porotce hovořil přes Twitter a poděkoval nemocničnímu personálu. Také udělal ironický vstup, ve kterém varoval před použitím elektrického kola.

Pokud kupujete e-kolo, přečtěte si pokyny před první jízdou. Zlomil jsem část páteře. Děkuji vám všem za pěkné zprávy, napsal Simon Cowell na Twitteru.

Minulý měsíc zahraniční média informovala, že Simon Cowell zakoupil televizní programové podíly společnosti Sony Music Entertainment. Díky tomu se stal vlastníkem všech verzí „X Factor“ a „Mam talent“.