je COVID 19 příprava na povinné očkování ?

Zatímco my sedíme doma tužkou, zatímco média nás každý den bombardují počtem nově infikovaných a mrtvých ve Slovinsku (samozřejmě zcela bez velmi důležitých statistik a aktuálních údajů o věkové struktuře mrtvých a možných předchozích. Spojené nemoci mrtvých, než o tom, zda testovaní pozitivní jedinci vykazují horší, jednodušší nebo jakékoliv známky infe , pomalu připravujeme masově povinné očkování v historii naší planety. Téměř každý den nám média dávají zprávy o důležitých výhodách vědců v oblasti objevu nové Corona-19 a pokud nám ji média neprezentují, jsme rádi a nadšení sdílíme jednotlivce na sociálních sítích Je to moje chyba. A pokud někdo pochybuje o mém záznamu, přečtěte si článek, který vyšel dnes na televizním portálu

co je pravda a co je propaganda
co je pravda a co je propaganda

A teď k faktům:

1: Zmiňovaný článek je uzavřen pro komentář, takže diskuse lidí není potřeba nebo. Ani ji nehledají! Zajímavé, že?

2: Přemýšleli jste někdy nad tím, jestli Bůh nepodívá na nějaký rozhovor se špičkovým odborníkem v oblasti imunitního, medicíny, jak dlouho trvá vyvinout a hlavně správně otestovat každou novou vakcínu?? Odpověď zní 3-5 let!!

3. Každý den posloucháme, jak v mnoha otázkách léčby covid 19 jsou odborníci stále v plné tmě. V mnoha případech nemohou přijít na to, kde a jak byl jedinec nemocný, natož proč většina lidí ani neví, že má virus nebo. Je to nosič, ostatní se přes něj dostávají jen jako snadná rýma, a třetí (stále extrémně malý počet) se zhoršuje.

4. Ale navzdory zcela zdravému přemýšlení farmy, myšlenka celé světové populace se rozšiřuje. Nezapomínejte a vzpomeňte si na první předpověď výbuchu viru, kdy byly oznámeny nové vakcíny podle optimistické verze nejméně 2 let. Další pohled byl konec roku!. No, už máme měsíc červenec nebo před. Halooo lidi probuďte se. Opravdu věříte na takové pohádky??

5. Takže za dva měsíce budete všichni preventivně, až vám všechna média řeknou zprávami o zázračném léku, a potom vy, vaše děti, rodiče a uvolníte do svého imunitního systému jako dítě, vy, vaše děti , rodiče a uvolněte do imunitního systému jako virus. Zachrání vás to horší, i když:

– nikdo se nedozví, co v něm vlastně je

– nikdo vám nebude moci říct nežádoucí účinky, protože se bude testovat na malém procentech pacientů a pouze vážně nemocných, ne na lidech, kteří jsou zdraví??!

– nežádoucí účinky očkování se mohou objevit pouze v delším období a ne okamžitě

– necháte své zcela zdravé děti zostavax, i když vůbec netušíte, jak vakcíny ovlivní jejich zdraví a vývoj v budoucnu

– budete moci svým zdravým rodičům, i přes to, že skupina byla ohrožena očkování a proto zavedení viru do těla v naději, že nedojde k vedlejším reakcím a že jejich imunitní systém už bude začaly kvůli létům a určitým onemocněním, které již začínají kvůli létům a určitým onemocněním Starší lidé je mají

Věřím, že většina z vás se postaví do řady na očkování. Věřím, že příliš mnoho z vás bude plivat a obviňovat všechny ty, kteří budou proti čele z hlavy. Hon byl již otevřen pro lidi, kteří se odváží chodit za slunečného počasí v blízkých polích nebo lesích. Neumím si ani představit, že v tomto případě si to ani neumím představit.

Na konec…… tohle není další záznam k šíření paniky. Tohle je jen záznam běžné farmy mysli, která v těchto dnech rozhodně chybí! Lidi…… nebuďte ovce, nepadněte do masové psychologie. Přemýšlejte hlavou, informujte se z různých zdrojů, zkontrolujte informace, jejich pozadí!!

Zůstaňte zdraví a jděte na sluníčko a čerstvý vzduch. A i když s maskami na tváři, uprostřed lesa nebo pole, bez živé duše kolem sebe, i když je to extrémně hloupé a jen odraz vašeho vymytého mozku!!

Článek 35. Ústavy

Je zaručena integrita lidského těla a duševní integrity, jeho soukromí a osobních práv.

P.S. – jako nic neznamená….. pokud souhlasíte se sdílením, samozřejmě pokud si troufáte…. jako všechny neřesti, mazlíčci, 100 druhů chleba, růže a jiné!!